Apie projektą

 

Šiandien mus supa nuolat skubanti kasdienybė, į kurią pasinėrę nerandame laiko ilgiems pasivaikščiojimams miške arba jūros pakrante. O miškas ir jūra – geriausi sveikatos, pozityvumo ir gyvybingumo šaltiniai. Tikriausiai, todėl kiekvienas iš mūsų bent kartą per metus stengiasi nors kelioms dienoms ištrūkti iš kasdienybės ir pabėgti prie jūros arba į mišką. O jeigu bėgti niekur nereikėtų?

Gyvenimas Palangoje, Kunigiškių gyvenvietėje – daugelio svajonė, tik vienų mažesnė, o kitų – itin didelė. Mes nekilnojamo turto srityje dirbame nuo 2006 metų, todėl esame sukaupę didelę patirtį, o tai leidžia surasti geriausius sprendimus kiekvienai svajonei išpildyti. Nuosavo vienbučio arba blokuoto vienbučio namo pirkimas, trumpalaikė arba ilgalaikė nuoma prie jūros: rinkitės variantą savo svajonei įgyvendinti.

Naujos statybos namų kvartalą „Čiki puki pajūrys“ paskatino sukurti kokybiškų ir mažų būstų stoka Palangoje, Kunigiškių gyvenvietėje. Norime, kad kuo daugiau žmonių turėtų galimybę prie jūros ne tik atostogauti, bet ir nuolat gyventi, kad didžiųjų Lietuvos miestų gyventojai galėtų pabėgti nuo miesto šurmulio ir pailsėti ramioje gamtos apsuptyje, kad mėgstantys ramybę galėtų pakeisti aplinką ir kokybiškai su šeima praleisti laiką prie jūros.

Miškas ir jūra – tai pagrindinės priežastys, kodėl verta įsigyti arba nuomotis vieną iš 59 būstų „Čiki puki pajūrys“ kvartale, tačiau tikrai – ne vienintelės. Kiekvienas namukas turi atskirą žemės sklypą ir terasą su markize, nuosavą automobilio parkavimo vietą, kvartalo teritorija – pilnai sutvarkyta ir apželdinta, o mėgstantys aktyvų laisvalaikį gali mėgautis šalia kvartalo esančiu dviračių taku, kuriuo greitai ir patogiai pasieksite Palangos centrą.

Jei Palangoje norite gyventi tik vasaros sezono metu arba praleisti žiemą besigrožėdami apšerkšnijusiais medžiais ir apšalusia jūra, trumpalaikė nuoma Palangoje – puikus pasirinkimas. O ilgalaikė nuoma Palangoje – mūsų siūloma galimybė Jums gyvenimu nuostabioje vietoje mėgautis čia ir dabar. Tačiau, žinoma, būstas Palangoje, priklausantis tik Jums – didesnė laisvė ir galimybė kurti gyvenimą tik sau ir savo šeimai.

„Čiki puki pajūrys“ – naujos statybos vienbučiai ir blokuoti vienbučiai namai Palangoje visiems norintiems pabėgti nuo miesto šurmulio ir greito gyvenimo tempo, visiems jaučiantiems potraukį jūrai ir miškui, visiems, kurie nori mėgautis gyvenimu prestižinėje vietoje už prieinamą kainą. Susisiekite, apžiūrėkite ir gyvenimą kurkite čia, kvartale „Čiki puki pajūrys“.

Scroll Up