Erdvės

Kiek daug reikšmės gyvenimo kokybei turi būsto erdvių išplanavimas: čia kompromisų būti negali. Tai mes puikiai suprantame, todėl ieškojome ir tikime, kad suradome, optimaliausią variantą Jūsų kokybiškam gyvenimui, nesvarbu, kurį kvartalo „Čiki puki pajūrys“ apartamentą pasirinksite.

Kvartale yra 39 apartamentų: 8 blokuoti apartamentai, kuriuose suprojektuoti 44 m² būstai su mansarda; ir 24 apartamentai, kurių plotas yra 25 m². Visi pirmo aukšto apartamentai, papildomai turi nuosavą terasą 9 m². Antro aukšto apartamentai papildomai turi balkoną. Trečio aukšto apartamentai, papildomai turi 5 m² mansardą.

Nesvarbu, renkatės mažesnį 25 m² ploto ar didesnį 44 m² ploto apartamentą, būste jausitės patogiai, o vietos tikrai užteks, nes erdves suprojektavome atsižvelgdami į per daugiau nei dešimtmetį girdimus klientų poreikius.

Hauson.lt-namo-projektas-Kontininku 3C-namu-projektai-architektura_Photo - 86

Erdvių išplanavimas kvartalo „Čiki puki pajūrys“ apartamentuose:

  • Visų apartamentų svetainė yra sujungta su virtuve, kas padeda sukurti didesnės erdvės pojūtį, gauti daugiau šviesos patalpose ir efektyviau išnaudoti būsto plotą.
  • Svetainės erdvėje yra išėjimas į terasą ar balkoną ir didelis vitrininis langas, vėlgi, išplečiantis erdvę ir suteikiantis daugiau šviesos, o durys supaprastina patekimą į terasą, nes nereikia vaikščioti aplink per pagrindinį įėjimą.
  • Blokuotų apartamentų svetainės erdvėje yra galimybė įrengti krosnelę su jai pritaikyta erdve, todėl galime garantuoti saugumą.
  • Blokuotų apartamentų pirmame aukšte be svetainės ir virtuvės erdvės yra vonios kambarys, o antrame aukšte – du miegamasieji.  Vieno aukšto apartamentuose be svetainės ir virtuvės erdvės yra vonios kambarys, taip pat vienas miegamasis.

Kvartalo teritorija yra pilnai pritaikyta judėti neįgalumą turintiems asmenims, taip pat yra įrengta automobilių parkavimo vieta neįgaliesiems.

Teritorija yra uždara ir apšviesta, todėl galite nesijaudinti dėl savo ir savo vaikų saugumo, ji apželdinta ir pilnai sutvarkyta, yra šildomas baseinas bei pirtis, vaikų žaidimo aikštelė, yra įrengta infrastruktūra – suoliukai ir šiukšliadėžės, taip pat elektromobilių įkrovimo stotelė.

Naujos statybos apartamentų kvartalas „Čiki puki pajūrys“ – patogus ir modernus sprendimas gyvenimui ir poilsiui pajūryje visais metų laikais. Susisiekite, apžiūrėkite ir gyvenimą kurkite čia, kvartale „Čiki puki pajūrys“.

 

Scroll Up