Apie projektą

 

Šiandien mus supa nuolat skubanti kasdienybė, į kurią pasinėrę nerandame laiko ilgiems pasivaikščiojimams miške arba jūros pakrante. O miškas ir jūra – geriausi sveikatos, pozityvumo ir gyvybingumo šaltiniai. Tikriausiai, todėl kiekvienas iš mūsų bent kartą per metus stengiasi nors kelioms dienoms ištrūkti iš kasdienybės ir pabėgti prie jūros arba į mišką. O jeigu bėgti niekur nereikėtų?

Gyvenimas Palangoje, Kunigiškių gyvenvietėje – daugelio svajonė, tik vienų mažesnė, o kitų – itin didelė. Mes nekilnojamo turto srityje dirbame nuo 2006 metų, todėl esame sukaupę didelę patirtį, o tai leidžia surasti geriausius sprendimus kiekvienai svajonei išpildyti.

Naujos statybos poilsio apartamentų kvartalą „Čiki puki pajūrys“ paskatino sukurti kokybiškų ir mažų būstų stoka Palangoje, Kunigiškių gyvenvietėje. Norime, kad kuo daugiau žmonių turėtų galimybę prie jūros ne tik atostogauti, bet ir nuolat gyventi, kad didžiųjų Lietuvos miestų gyventojai galėtų pabėgti nuo miesto šurmulio ir pailsėti ramioje gamtos apsuptyje, kad mėgstantys ramybę galėtų pakeisti aplinką ir kokybiškai su šeima praleisti laiką prie jūros.

Miškas ir jūra – tai pagrindinės priežastys, kodėl verta įsigyti vieną iš 39 apartamentų „Čiki puki pajūrys“ kvartale, tačiau tikrai – ne vienintelės. Kiekvienas pirmo aukšto apartamentas papildomai turi atskirą terasą,  antro aukšto apartamentai papildomai turi balkoną, trečio aukšto apartamentai papildomai turi mansardą, nuosavą automobilio parkavimo vietą, sandėliuką, kvartalo teritorija – pilnai sutvarkyta ir apželdinta, šildomas baseinas ir pirtis, vaikų žaidimo aikštelė, o mėgstantys aktyvų laisvalaikį gali mėgautis šalia kvartalo esančiu dviračių taku, kuriuo greitai ir patogiai pasieksite Palangos centrą.

„Čiki puki pajūrys“ – naujos statybos apartamentai Palangoje visiems norintiems pabėgti nuo miesto šurmulio ir greito gyvenimo tempo, visiems jaučiantiems potraukį jūrai ir miškui, visiems, kurie nori mėgautis gyvenimu prestižinėje vietoje už prieinamą kainą. Susisiekite, apžiūrėkite ir gyvenimą kurkite čia, kvartale „Čiki puki pajūrys“.

Scroll Up