Erdvės

Kiek daug reikšmės gyvenimo kokybei turi būsto erdvių išplanavimas: čia kompromisų būti negali. Tai mes puikiai suprantame, todėl ieškojome ir tikime, kad suradome, optimaliausią variantą Jūsų kokybiškam gyvenimui, nesvarbu, kurį kvartalo „Čiki puki pajūrys“ namuką pasirinksite.

Kvartale yra 59 būstai: 24 blokuoti vienbučiai namukai, kuriuose suprojektuoti 32 m² būstai; ir 11 vienbučių namukų, kurių plotas yra 42 m². Visi namai yra dviejų aukštų, turi nuosavą žemės sklypą ir terasą su markize: blokuotų vienbučių namų terasų išmatavimai yra 2,5 m x 4,5 m, o vienbučių – 2,5 m x 7,1 m.

Nesvarbu, renkatės mažesnį 32 m² ploto ar didesnį 42 m² ploto namuką, būste jausitės patogiai, o vietos tikrai užteks, nes erdves suprojektavome atsižvelgdami į per daugiau nei dešimtmetį girdimus klientų poreikius.

namas terasa poilsis1

Erdvių išplanavimas kvartalo „Čiki puki pajūrys“ būstuose:

  • Tiek vienbučio, tiek blokuoto vienbučio namo svetainė yra sujungta su virtuve, kas padeda sukurti didesnės erdvės pojūtį, gauti daugiau šviesos patalpose ir efektyviau išnaudoti būsto plotą.
  • Svetainės erdvėje yra išėjimas į terasą ir didelis vitrininis langas, vėlgi, išplečiantis erdvę ir suteikiantis daugiau šviesos, o durys supaprastina patekimą į terasą, nes nereikia vaikščioti aplink per pagrindinį įėjimą.
  • Svetainės erdvėje yra galimybė įrengti krosnelę su jai pritaikyta erdve, todėl galime garantuoti saugumą.
  • Pirmame aukšte be svetainės ir virtuvės erdvės yra vonios kambarys, taip pat vienas miegamasis, o antrame aukšte – dar vienas miegamasis.

Kvartalo teritorija yra pilnai pritaikyta judėti neįgalumą turintiems asmenims, taip pat yra įrengta automobilių parkavimo vieta neįgaliesiems.

Teritorija yra uždara ir apšviesta, todėl galite nesijaudinti dėl savo ir savo vaikų saugumo, ji apželdinta ir pilnai sutvarkyta, yra įrengta infrastruktūra – suoliukai ir šiukšliadėžės, taip pat elektromobilių įkrovimo stotelė.

Naujos statybos namų kvartalas „Čiki puki pajūrys“ – patogus ir modernus sprendimas gyvenimui ir poilsiui pajūryje visais metų laikais. Susisiekite, apžiūrėkite ir gyvenimą kurkite čia, kvartale „Čiki puki pajūrys“.

 

Scroll Up