NUOMA

 

Ieškantiems ramaus poilsio ir privatumo – siūlome atostogas praleisti naujos statybos poilsio kvartale „Čiki puki pajūrys“.

Miškas ir jūra – tai pagrindinės priežastys, kodėl reikėtų rinktis Mus.

Terasos ir miegamojo langai į pušyną, o Baltijos jūra pasiekiama 400 m. mediniu taku per mišką. Netoliese rasite bėgimo taką „Labrytis“ su lauko treniruokliais, dviračių taką jungiantį Nemirsetą – Palangą – Šventąją. Taip pat Jūsų lauks atviri lauko teniso kortai su treneriu.

Pas mus galite išsinuomoti dviračius suaugusiems, dviračius ir kėdutes vaikams. Taip pat siūlome elektrinius paspirtukus (motorolerius), šiaurietiško vaikščiojimo lazdas.

Jauskitės saugūs, aptvertoje, uždaroje ir filmavimo kamerų stebimoje teritorijoje.

Jei vieta Jums jau patinka, šiek tiek apie pačius namukus:

Tai 2018 m. statybos, 3 kambarių naujai įrengtas jaukus ir stilingas būstas Jūsų šeimai. Mes pasirūpinome Jūsų ramiu miegu, t.y. „Lono“ čiužiniai, satino patalynė, aukštos kokybės rankšluosčiai ir chalatai Jums ir Jūsų vaikams. O kad rytas prasidėtų maloniai, namukuose rasite ir kavos aparatus. Taip pat visą reikalingą buitinę techniką: indukcinė kaitlentė, mini orkaitė, indaplovė, skalbimo mašina, lygintuvas, plaukų džiovintuvas, vienkartiniai dušo reikmenys.

Lauko terasa nukreipta į vakarus, aprūpinta minkštais lauko baldais, markize, kepsnine – šašlykine, supamu krėslu „kiaušiniu“, bei romantišku apšvietimu, kuris Jūsų šeimai ir draugams užtikrins nepamirštamus vakarus pajūryje.

O tiems, kas jau spėjo įvertinti kvartalo “Čiki Puki pajūrys” teikiamus privalumus: šildomas lauko baseinas, neturėtų palikti abejingų ne tik vaikų, bet ir suaugusių!         Antrame kvartalo Čiki Puki pajūrys etape nuomojame 4 butus su terasomis/balkonais. Butai yra keturviečiai ir vienas šešiavietis, tad viso galime priimti net 18 svečių. Taip pat galime pasiūlyti nedidelę pirtį Jūsų šeimai ar keliems draugams (mokama). Lauke rasite treniruoklių ir sporto aikštelę vaikams bei suaugusiems.

Jei maudytis Baltijos jūroje Jums per vėsu, apsistokite pas mus ir mėgaukitės šiltu lauko baseino vandeniu!

 

Susidomėjote? Datas rezervuokite

Tel. 8 699 404 99

El.paštas nuoma@cikipuki.lt

Scroll Up