NUOMA

Ieškantiems ramaus poilsio ir privatumo – siūlome atostogas praleisti naujos statybos poilsio kvartale „Čiki puki pajūrys“.

Miškas ir jūra – tai pagrindinės priežastys, kodėl reikėtų rinktis Mus.

Terasos ir miegamojo langai į pušyną, o Baltijos jūra pasiekiama 400 m. mediniu taku per mišką. Netoliese rasite bėgimo taką „Labrytis“ su lauko treniruokliais, dviračių taką jungiantį Nemirsetą – Palangą – Šventąją. Taip pat Jūsų lauks atviri lauko teniso kortai su treneriu.

Pas mus galite išsinuomoti dviračius suaugusiems, dviračius ir kėdutes vaikams. 

Jauskitės saugūs, aptvertoje, uždaroje ir filmavimo kamerų stebimoje teritorijoje.

Jei vieta Jums jau patinka, šiek tiek apie pačius namukus:

Tai 2018 m. statybos, 3 kambarių naujai įrengtas jaukus ir stilingas būstas Jūsų šeimai. Mes pasirūpinome Jūsų ramiu miegu, t.y. „Lono“ čiužiniai, satino patalynė, aukštos kokybės rankšluosčiai ir chalatai Jums ir Jūsų vaikams. O kad rytas prasidėtų maloniai, namukuose rasite ir kavos aparatus. Taip pat visą reikalingą buitinę techniką: indukcinė kaitlentė, mini orkaitė, indaplovė, skalbimo mašina, lygintuvas, plaukų džiovintuvas, vienkartiniai dušo reikmenys.

Lauko terasa nukreipta į vakarus, aprūpinta minkštais lauko baldais, markize, kepsnine – šašlykine, bei romantišku apšvietimu, kuris Jūsų šeimai ir draugams užtikrins nepamirštamus vakarus pajūryje.

REZERVACIJA

O tiems, kas jau spėjo įvertinti kvartalo “Čiki Puki pajūrys” teikiamus privalumus: šildomas lauko baseinas, neturėtų palikti abejingų ne tik vaikų, bet ir suaugusių!         Antrame kvartalo Čiki Puki pajūrys etape nuomojame 6 butus su terasomis/balkonais. Taip pat galime pasiūlyti nedidelę pirtį Jūsų šeimai ar keliems draugams (mokama). Lauke rasite treniruoklių ir sporto aikštelę vaikams bei suaugusiems.

Jei maudytis Baltijos jūroje Jums per vėsu, apsistokite pas mus ir mėgaukitės šiltu lauko baseino vandeniu! Sezono metu baseine palaikoma 21-22 laipsnių temperatūra.

REZERVACIJA

Ypatingai gražus pastatas, esantis prie Kontininkų g., tikrai neliks nepastebėtas. Turime 12, 2023m., įrengtų apartamentų. Visi butai skirtingi ir unikalūs, interjeras dvelkia boho stiliaus ir atostogų nuotaikomis. Nuomojame dviviečius, keturviečius ir šešiaviečius butus. Visi butukai turi savo balkonus su lauko baldais.

REZERVACIJA

Naujas poilsio konceptas Lietuvos pajūryje. Norintiems prisiminti ar išbandyti poilsį gamtoje – Čiki Puki Glampingas – prabangios palapinės su visais patogumais. Viena palapinės pusė yra skaidri, tad galėsite stebėti bundančią gamtą ar palydėti saulę. Nuo Baltijos jūros Jus skirs tik dviračių takas, pušynas ir smėlio kopos.

Glampinge rasite viską ko reikia viešnagei: patalai, rankšluosčiai, virtuvės indai, grilinimo reikmenys.

Galimybė išsinuomoti kubilą (50 eur/para, reikalinga išankstinė rezervacija).

REZERVACIJA

Susidomėjote? Datas rezervuokite

Tel. 8 699 404 99

El.paštas nuoma@cikipuki.lt

Scroll Up